Medzinárodný deň detí v Bzenove

02.06.2024

Sobota bola venovaná všetkým deťom na svete.????‍????‍????‍????My sme deň detí spoločne v plnej paráde oslávili v nedeľu na nádvorí obecného úradu so všetkými deťmi zo Bzenova. Veľká aktivita splnila nadmieru všetky očakávania. Rozvojový tím (RT) Bzenov ĎAKUJE všetkým zúčastneným za skvelú náladu???? Poďakovanie patrí hlavne tým, ktorí sa o výbornú atmosféru celý deň starali. Boli ste SUPER❣️ Veľké poďakovanie vyslovujeme p. starostovi a obecnému úradu, ktorý zabezpečil všetko potrebné na zorganizovanie tohto vydareného podujatia. Ďakujeme moderátorke Kamile Lucovej, ktorá nás programom sprevádzala, DJ-ovi Samovi za hudbu, dievčatám z RT za 200 upečených palaciniek, Tomášovi z RT za 200 ugrilovaných klobások, pohostinstvu Bzenov ďakujeme za osviežujúce limonády pre všetkých. Veľká vďaka za zapožičanie stroja na prípravu cukrovej vaty patrí otcovi duchovnému a rodine Mrúzovej, ktorá vatu bez prestávky rozdávala a deti veľmi potešila. Miestnym podnikateľom ďakujeme za sladkú zmrzlinu a cukrárenskej výrobe Lusy za ochutnávku koláčikov od výmyslu sveta. ???? Pani Amrichovej patrí poďakovanie za predstavenie handmade výrobkov a pani Došovej za možnosť zakúpiť si voňavé sviečky. Ďakujeme Pigulovcom z Malej farmy Bella, ktorí povozili deti na poníkovi????, či poskytli možnosť zakúpiť svoje originálne mliečne výrobky. Za príjemné prekvapenie ďakujeme Dobrovoľnému hasičskému zboru Bzenov, ktorí v podobe simulovaného zásahu predstavil svoju šľachetnú prácu.???? Deti si s úžasom prezreli hasičské a policajné autá????, zaskákali si na skákacom hrade, odfotili sa s Marshallom a využili kreslenie na tvár. Príjemnou čerešničkou na záver bola penová show, ktorou nás na záver prekvapil pán starosta.????

1 2 3 4 5 >