Rozvojový plán obce Bzenov

Rozvojový plán obce Bzenov na roky 2024 – 2030
v rámci Národného projektu Rozvojové tímy I. podporeného Európskym sociálnym fondom+

Rozvojový plán obce (RPO) je súhrnný dokument, ktorý zisťuje potreby obce a jej obyvateľov s dôrazom na ich konkrétny charakter a eventualitu vhodných riešení. RPO má ambíciu zabezpečiť udržateľný rozvoj a prosperitu obce. Vychádza z obecných reálií a konkrétnych potrieb obyvateľov, podnikateľských subjektov a iných partnerov na území.
Formuluje ich predstavu o budúcnosti obce spolu s činnosťami na dosiahnutie definovaných cieľov. RPO koncepčne a systémovo analyzuje aktuálny stav a definuje budúcnosť rozvoja spolu s plánovanými investičnými projektami a finančným plánom na ich zabezpečenie. Vyslovujeme pozitívny predpoklad, že materiál je dobre navrhnutým súborom opatrení, pomocou ktorého dosiahneme strategické priority a ciele obce Bzenov.

1 2 3 4 5 >